Hakkımızda

BODRUM SAĞDIÇLAR SU


BODRUM SAĞDIÇLAR SU
 
Firmamız  SAĞDIÇLAR SU ,kurulduğundan bugüne ticari kriterlerinden ve tüzel kişiliğinden taviz vermeden disiplinli,ve sosyal sorumluluğunu bilen,müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutup su sektörünün kalburüstü Esnaflarından olmayı hedeflemiştir. 
 
Biz bugünkü başarımızı dürüstlük,saygı ve ticari ahlakımıza borçluyuz. Kullanma suyu sektöründeki su ihtiyaçlarını karşılamak bizim için sosyal bir borç olmakla beraber müşterilerimize üst düzeyde ilgi,alaka en büyük misyonumuzdur.
 
Sağdıçlar Su,  Muğla Bodrum kullanma suyu nakliyat 250 metre artezen kuyularıyla içme suyu kalitesinde kullanma suyu üretimi ve (tanker su) satışı yapmaktadır.
 
   Misyonumuz
Hayatın vazgeçilmez ihtiyacı olan suyu; sağlıklı bir şekilde üretmek, tarihi birikimimizi geleceğe taşıyarak su kültürünün gelişmesine ve yaşam kalitesinin artmasına katkıda bulunmaktır.
 
   Vizyonumuz 
Su sektöründe standartlarımızı sürekli geliştiren, güler yüzlü ve eğitimli profesyonel yapısı ile güven duyulan aklı özümsemiş, müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla tüm istanbul'un tercihi olmaktır.
 
   İlkelerimiz
 
Sağdıçlar Su  olarak temel ilkelerimiz ve değerlerimiz aşağıda sıralanmıştır. Her çalışanımız bu ilkelere bağlı olarak görevini icra eder;
 
  Hizmet sunumunda ve kaynakların kullanımında kamuoyuna karşı şeffaf ve hesap verebilir olmak.
  Sistem kalitesi ekseninde müşteri odaklı hizmet,
  Kaynakların kullanımı , etkinlik ve verimlilik,
  Sürekli büyüme, yenilik ,
  Paylaşım işbirliği ve koordinasyon,
  Tüketici haklarında saygı,
  Kaliteli ürün ve hizmet,
 Çevreye duyarlı ürün
  Sosyal sorumlluluk,